RAK Ceramics - сантехніка та плитка, ОАЕ

RAK Ceramics - сантехніка та плитка, ОАЕ

RAK Ceramics - один з найбільших світових брендів кераміки, створений в 1991 році.

Спеціалізуючись на керамічній і керамогранитній плитці на стіни та підлогу і сантехніці, RAK Ceramics виробляє 123 мільйони квадратних метрів плитки і 5 мільйонів одиниць сантехніки в рік на 22 сучасних заводах в Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії та Бангладеш.

Штаб-квартира знаходиться в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Через мережу операційних центрів в Європі, на Близькому Сході і в Північній Африці, Азії, Північній і Південній Америці та Австралії RAK Ceramics обслуговує клієнтів в більш ніж 150 країнах.

Більш ніж за 30-річну історію, RAK Ceramics випустила понад 6 тисяч колекцій плитки.

Щоб створити по-справжньому унікальний продукт, дизайнери RAK Ceramics змушені тримати свої напрацювання під найсуворішим секретом. У гонитві за ексклюзивом, вони завжди спираються на якість, інноваційність і універсальність. Завдяки цьому дизайнери RAK Ceramics пропонують не просто кахель або керамограніт, а інтегроване рішення в сфері дизайну та стилю життя.

Фішкою останніх колекцій Рак Керамикс є широкоформатний плитка. Формати плитки 100х60 см, 120х60 см, 120х120 см з кожним днем ​​все впевненіше витісняють з інтер'єрів звичну плитку розміром 30х30 см. І не дивно, адже плитка великих форматів прекрасно імітує монолітне покриття. Вона більш гігієнічна, тому що поверхня має менше швів, а також максимально універсальна, і може використовуватися як при обробці підлоги, так і при облицюванні стін.

RAK Ceramics підтримує світову тенденцію стриманості і лаконічності. Серед новинок виробника - неймовірно глибокі і насичені фактури під бетон темних і світлих сірих відтінків.

Будучи головним експертом по розкішним інтер'єрам, РАК Керамикс не змогли встояти перед блиском благородного мармуру. Їх глянсовий мармуровий керамограніт неначе спеціально створений для статусних інтер'єрів. При цьому він настільки міцний, що може витримати навіть посадку невеликого літака.

Найвідоміші об'єкти, найгучніші назви, найкрутіші бренди неодмінно пов'язані з плиткою RAK Ceramics:

  • Бурдж Халіфа (Дубай) - настінне і підлогове покриття.
  • Виставковий салон MAN (Азербайджан) - настінне і підлогове покриття.
  • Міжнародний аеропорт (Ефіопія) - настінне, підлогове покриття і екстер'єр.
  • FERRARI WORLD (Абу Дабі) - настінне і підлогове покриття.
  • Гранд Хаятт Вашингтон (США) - настінне, підлогове покриття і екстер'єр.
  • Аеропорт Хітроу (Великобританія) - настінне і підлогове покриття.
  • Виставковий зал PORSCHE (Німеччина) - настінне і підлогове покриття.
  • Стадіон Уемблі (Великобританія) - екстер'єр.

Шоурум фабрики, продукція, каталоги, ознайомчі відео представлені у віртуальному турі бренду. Бажаємо вам цікавої подорожі по шоурумам RAK Ceramics!

Арабська плитка, яка підкорила весь світ, також може стати частиною вашого інтер'єру. Купуйте плитку і сантехніку RAK Ceramics ексклюзивно в салоні Sanremo в Одесі!

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79