REA - раковини, біде, сантехніка. Польща

REA - раковини, біде, сантехніка. Польща

Бренд REA з'явився на польському ринку в 1993 році. Компанія має власні склади загальною площею близько 30 000 квадратних метрів і дослідницьку лабораторію LAP.

Співробітники ретельно вивчають потреби клієнтів, тестують всю продукцію в лабораторії. Тому асортимент компанії постійно поповнюється високоякісними, сучасними і естетичними моделями, які відповідають останнім тенденціям в обробці інтер'єрів.

Багаторічний досвід роботи дозволяє REA гарантувати, що вся продукція на 100% безпечна для здоров'я і надзвичайно функціональна. Вироби бренду REA доповнять і прикрасять будь-який інтер'єр.

За 28 років своєї діяльності компанія зарекомендувала себе бездоганною якістю продукції і цінової конкурентоспроможністю.

Продукція польського бренду REA - це змішувачі, біде, унітази, раковини і інша сантехніка. Більше 2500 найменувань сантехнічної продукції в каталозі!

Дизайн виробів настільки різноманітний, що кожен знайде щось для себе. Тут і сувора класика і стильний сучасний хай тек.

Польська сантехніка Rea виконана з санітарної кераміки високої якості, відповідає всім нормам і стандартам. Такі вироби прослужать довго і не втратять свій первинний колір і блиск.

REA - це рай для тих, хто шукає нестандартні вироби, чорні унітази або раковини з елементами срібла, золота або у формі квітучої квітки. Таких форм унітазів та умивальників не зустріти більше ні у одного виробника.

Компанія швидко підхоплює все нові тренди і технології з преміальних сегментів і робить їх доступними для більшої кількості покупців. Тому ціни вас приємно здивують.

Салон Санремо - офіційний представник сантехніки Rea в Одесі.

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79