Polimat ванни та піддони. Польща

Polimat ванни та піддони. Польща

POLIMAT - це сучасна та інноваційна компанія. В цехах загальною площею більше 5000 квадратних метрів виготовляються сантехнічні акрилові вироби з використанням новітніх технологій.

Витоки компанії POLIMAT ведуть до 1991 року, коли Роман Брежецкі (Roman Brejecki) почав виробництво перших пластикових виробів в невеликому цеху.

Компанія поєднала 25-річний досвід роботи з сучасним поглядом на бізнес.
Висока якість, довговічність і надійність продукції - це ті особливості, які дозволили зміцнити позиції компанії на польському ринку сантехніки та в сусідніх країнах.

З самого початку діяльності компанія надає великого значення високоякісній сировині, виробленої з використанням кращих технологій.

Матеріали, які використовуються у виробництві сантехніки, компанія отримує від ретельно відібраних і перевірених часом партнерів з Франції, Італії, Австрії та Великобританії.

Тому бренд POLIMAT по праву вважається синонімом високоякісної продукції за доступною ціною.

Завдяки динамічному розвитку експортного відділу, компанія Polimat впевнено прагне досягти міцних позицій на надзвичайно конкурентному європейському ринку сантехнічних виробів. Щоб виправдати очікування нових клієнтів, компанія інвестує в розширення парку виробничих ліній, що призводить до створення безлічі нових продуктів з широким діапазоном розмірів.

Продукція бренду POLIMAT не тільки припаде вам до душі, але й надасть максимум комфорту і задоволення від її використання.

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79