Hansgrohe - змішувачі, душі, системи зливу. Німеччина

Hansgrohe - змішувачі, душі, системи зливу. Німеччина

Компанію Hansgrohe заснував в 1901 році Ханс Грое.

Hansgrohe виробляє і випускає продукцію під трьома всесвітньо відомими брендами:

  1. Hansgrohe - інноваційні продукти для ванної кімнати та кухні, в тому числі змішувачі, душі, системи зливу і аксесуари.
  2. Axor - дизайнерські колекції змішувачів і аксесуарів для ексклюзивної ванної кімнати.
  3. Pharo - wellness-системи для індивідуальної ванній, включаючи душові панелі і системи, душові та парові кабіни, гідромасажні ванни.

Протягом своєї 108-річної історії компанія Hansgrohe, головний офіс якої знаходиться Шильтах, заслужила репутацію провідного новатора в сфері технологій і дизайну сантехніки.

Фабрика Hansgrohe створює оригінальну продукцію, яка робить ванну кімнату більш зручною, функціональною і естетичною.

Компанія також створює робочі місця як в Німеччині, так і за кордоном. Компанія, яка вживає жорстких заходів у боротьбі з піратством та плагіатом, виробляє свою продукцію на п'яти заводах в Німеччині (шостий завод в Оффенбурзі знаходиться на ремонті), у Франції, Нідерландах, США та Китаї.

Протягом всієї історії день за днем ​​фахівці компанії вдосконалюють продукцію. В каталозі інноваційної продукції можна знайти все від душових до гарнітури для кухні та ванних кімнат.

Своїм успіхом Hansgrohe зобов'язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершену майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості для всієї галузі.

Вже більше століття компанія, управління якою все також знаходиться в руках однієї сім'ї, є законодавцем в світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат.

Компанія Hansgrohe стала однією зі світових лідерів в області виробництва сантехніки. Змішувачі Hansgrohe представлені в нашому салоні Сан Ремо, а також в інтернет-магазині Світ сантехніки за посиланням https://mirsan.com.ua/hansgrohe/

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от САЛОН САНРЕМО - ПЛИТКА САНТЕХНІКА Одеса ? (@sanremosalonodessa)

Image Gallery

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79