Flaminia - ексклюзивна сантехніка та меблі для ванної кімнати. Італія

Flaminia - ексклюзивна сантехніка та меблі для ванної кімнати. Італія

Почавши свою історію в 1954 році в Італії, компанія Flaminia заслужила визнання у всьому світі як виробник ексклюзивної сантехніки і меблів для ванної кімнати.

Основні види продукції італійської компанії Flaminia: меблі для ванної кімнати, ванни, раковини, пісуари, унітази, біде.

Всі вироби створюються з використанням інноваційної виробничої системи та механізацією виробничих процесів - формування, поливання, випал. Все це гарантує контроль якості на кожному етапі виробництва. Самі технічно складні моделі піддаються ручній обробці для забезпечення максимально можливої ​​якості.

В даний час виробничі потужності Flaminia включають в себе 5 фабрик в Viterbo, Civita Castellana і Fabrica di Roma, займаючи в цілому площу 80.000 квадратних метрів.

Всі сантехнічні вироби Flaminia виробляються із спеціального фарфору і сантехнічного фаянсу - матеріалу, який має гладку і тверду поверхню, відмінні експлуатаційні якості, мінімально вбирає різноманітні запахи та бруд.

Колекції Flaminia відрізняє оригінальність, продуманість форм та ліній. Їх створюють такі талановиті дизайнери як: Олександр Дюрінгер і Стефано Розіна, Романо Адолін, Фабіо Новембре і Патрік Норге. Ці майстри пропонують новий стилістичний і функціональний підхід до санфаянсових виробам.

Меблі для ванної кімнати та елітна сантехніка від Flaminia дозволяє вам виконати будь-яке дизайнерське рішення для ванноі кімнати.

Flaminia - по-справжньому ексклюзивна італійська сантехніка та меблі для ванних кімнат!

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79