Devit - душові кабіни і ванни, раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванних кімнат. Італія

Devit - душові кабіни і ванни, раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванних кімнат. Італія
Торгова марка Devit пропонує широкий асортимент якісної сантехніки для оформлення стильного і функціонального ванного простору.

В основі філософії компанії - комплексний підхід до облаштування ванної кімнати. Ванни, умивальники, унітази, біде, змішувачі, душові кабіни та меблі для ванних кімнат від Devit відрізняються елегантним дизайном і дозволять створити гармонійний інтер'єр з єдиним задумом. Залишаючись в курсі актуальних тенденцій і активно використовуючи інноваційні технології, фабрика Devit може похвалитися не тільки великою кількість стилістичних напрямків, але і високою якістю продукції.

Однією з власних розробок компанії є спеціальне грязевідштовхувальне покриття Extra Clean. В його основі - інноваційне рішення обробки поверхні кераміки в процесі глазурування. В результаті, вода на виробі збирається в краплі, які легко стікають вниз, не залишаючи вапняного нальоту. Завдяки цьому всі вироби Devit надовго зберігають первісний блиск і гладкість сантехнічної кераміки. Вся продукція компанії відповідає вимогам суворих міжнародних стандартів, що підтверджено європейськими сертифікатами якості. До того ж, у виробництві санфаянса Devit використовуються тільки високоякісні екологічно чисті матеріали.

Додатковою перевагою для покупців стане гарантійне обслуговування виробів Devit протягом п'яти років в сертифікованому сервісному центрі в Україні.

Актуальні колекції сантехніки Девіт представлені в категорії ексклюзивних брендів в нашому інтернет-магазині.

Ціни на сантехніку Девіт представлені в наших роздрібних магазинах та в салоні San Remo.

На ваші питання відповімо за телефонами і мессенджерам, а також в соціальних мережах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

(@sanremosalonodessa)

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79