Керамічні вироби, плитка та керамограніт Grespania, Іспанія

Керамічні вироби, плитка та керамограніт Grespania, Іспанія

Grespania - міжнародна компанія, яка займається виробництвом та комерційною реалізацією керамічних виробів з інноваційними характеристиками і дизайном.

Постійні інвестиції та впровадження останніх досягнень у виробництво та дизайн, а також максимально дбайливе ставлення до навколишнього середовища - все це протягом 40 років існування компанії зробило її визнаним світовим лідером.

Гамма продукції Grespania безмежна: тут знайдеться все, починаючи від ідей для тих, хто бажає надати своєму житлу персоналізовані штрихи і власний стиль, до технічних рішень для найвимогливіших професіоналів будівництва.

На даний момент Grespania має три фабрики, що включають останні технології і самі передові процеси виробництва підлогових покриттів з керамограніта і ультратонкого керамограніта великих форматів розмірами до 120 х 360 см і 12 мм до 1620 х 3240, а також настінної керамічної плитки з білої глини.

Крім виробничих центрів в Іспанії, компанія має в своєму розпорядженні філіями у Франції, Італії, Голландії, Польщі та Великобританії, а також двома сервісними центрами в Сантьяго-де-Компостела і Гранаді.

Завдяки такій комбінації передових виробничих центрів зі стійкою мережею філій Grespania виявляється здатної пропонувати якісні продукти по всьому світу.

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79