Нові кольори плитки серії Wood Concept від Opoczno – для вас в нашому інтернет-магазині!

П'ятниця, 05 липня 2019
Нові кольори плитки серії Wood Concept від Opoczno – для вас в нашому інтернет-магазині!

Нові стильні відтінки сірого і світло-коричневого підійдуть як в мінімалістичний, так і будь-який інший інтер’єр. Плитка таких кольорів не створює занадто сильного акценту. 

3D-візуалізація інтер'єру в подарунок - при заказі плитки Wood Concept від Opoczno!

Серія Opoczno Wood Concept натхнена унікальними малюнками дуба та ясена. Ця колекція до недавнього часу мала 15 плиток, подібних до деревини. Керамічна плитка з текстурою дерева має постійно зростаючий попит при оформленні приміщень. 

Тому ця колекція плиток доповнилась трьома новими кольоровими версіями - модними відтінками сірого і світло-коричневого кольору. Така палітра відтінків чудово підійде як мінімалістським та скандинавським стилізаціям, так і  класичному стилю. Все залежить від вашої фантазії!  

Естетична цінність деревини поєднується з особливою витривалістю і міцністю плитки.

Краса натуральної сировини в поєднанні з функціональністю кераміки добре виглядає в елегантній вітальні, у залі, на терасі або в ванній кімнаті. 

Компонування плиток серії Wood Concept — поза межами часу, також може бути поєднане з меблями чи предметами декору.

Плитки, що імітують дерев'яні дошки, є матеріалом, який надає широкий спектр варіантів розташування. Їхня поздовжня форма і різні розміри - 14,7 х 89 см, 22,1 х 89 см - дозволяють грати не тільки кольором, але і формою, залежно від ефекту, якого ви хочете досягти.

Малюнок дерева і яскраве забарвлення роблять плитки в новому відтінку Classic Oak такими, що вони збігаються з  мінімалістськими або тонкими провансальними інтер'єрами.

Кольорові аксесуари в модних відтінках глибокого граната,  пастельно-рожевого або сміливого помаранчевого будуть пожвавлювати інтер'єр і надавати йому індивідуальний характер.

Любителям теплих, натуральних кольорів деревини сподобаються класичні плитки сірих відтінків дуба з делікатними декоративними акцентами. Вони добре працюють у  традиційних інтер’єрах та додадуть їм затишку. В компанії простих меблів і прикрас вони перетворять ваш інтер'єр у безпечний притулок, що сприяє відпочинку.

Ідеальною ідеєю для оформлення інтер'єру в класичному стилі, посилаючись на позачасові тенденції, буде покладання плиток ялинкою. Завдяки цьому додається трохи витонченості інтер'єру або встановлюється ретро-стиль .

Темний колір плитки Classic Oak Cold Brown найкраще підходить для елегантних інтер'єрів, таких як вітальня або офіс. Він додасть характер приміщенню та буде чудово виглядати в компанії важких меблів або шкіряних кушеток в  колоніальному стилі.

Все це допоможе вам влаштувати інтер'єр, про який ви завжди мріяли!

В інтернет-магазині знижка 7% на нові відтінки серії Wood Concept вже чекає на вас!

Ціна - 465 грн.кв.м.

Територія душевних рішень та вигідних пропозицій!
Кращі колекції керамічної плитки та сантехніки для створення унікальних інтер'єрів.

м Одеса, вул. Михайла Грушевського, 38-б. Тел. (048) 700-03-79